cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka
Informační a rezervační systém CZeCOT

Cílem těchto webových stránek je představit informační a rezervační systém cestovního ruchu České republiky CZeCOT, který je vytvářen od roku 2002.

Původním záměrem bylo vytvořit kvalitní turistický portál, který nabídne všechny dostupné informace o trávení volného času a možnostech cestovního ruchu České republiky, podpořit domácí a příjezdový cestovní ruch České republiky a představit naši zemi jako atraktivní evropskou destinaci. Tím, jak se postupem času na portál nabalovaly nové a nové informace, bylo v roce 2010 rozhodnuto o oddělení informačního systému (databází a systému jejich aktualizací) od samotného portálu a dostupná data a funkce byly zpřístupněny i jiným portálům a webovým stránkám.

Systém disponuje i propracovaným rezervačním systémem, který je s informačním úzce propojen a který v současné době funguje v oblasti ubytovacích služeb a prodeje vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce.

Úzká spolupráce probíhá s agenturou CzechTourism Českou centrálou cestovního ruchu. Databanka CZeCOT dodává např. data pro katalogy Convention vydávané sesterskou společností - vydavatelstvím C.O.T. media.

Věříme, že i vás přesvědčí množství výhod, které tento systém nabízí, a zapojíte se do spolupráce s námi. Stojí za to být s námi propojen!

podpora domácího a příjezdového cestovního ruchu České republiky a představení České republiky jako atraktivní evropské destinace.
 
Google Translate: Czech English

Vyhledávání

 • Online akce

  Reagujeme na aktuální situaci, kdy se události, zejména kulturní a vzdělávací, přesunuly do online prostředí...

 • Zrušené akce

  Nařízení Ministerstva zdravotnictví, které zakázalo pořádání akci pro více jak 100 osob, způsobilo...

 • Nový B2B Travel Market

  Cílem B2B marketu je sjednotit nabídku subjektů cestovního ruchu vůči sobě navzájem. Prezentace i zprostředkování zvýhodněných...

 • Kvalita přírodní koupání i v letošním roce

    I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou...