cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Videobsah - spolupráce

Videogalerie je součástí informačního systému CZeCOT téměř od samých počátků jeho budování. Jejím obsahem nejsou jen propagační videoprezentace regionů a krajů, ale také i samotných turistických cílů, poskytovatelů služeb cestovního ruchu a videopozvánky a reportáže z akcí. Videosnímky jsou zpřístupňovány buďto jako videosoubory umístěné na našem serveru a nebo prostřednictvím videoserveru Youtube.

Kromě toho, že video mohou vkládat samotní provozovatelů objektů, je videobsah plněn ze zdrojů našich partnerů. Jejich seznam není rozhodně uzavřený:

Videotour

Logo VideotourProjekt Videotour mapuje zajímavá turistická místa v jižních Čechách a postupně je zpřístupňuje formou videomedailonků ve třech jazykových mutacích v rámci webových stránek www.videotour.cz . Celkem bylo takto zpřístupněno přes 100 různých míst, každá ve 3 jazykových mutacích (česky, anglicky, německy).

Logo pořadu a projektu Kam jedeš?

Kam jedeš

Cílem pořadu Kam jedeš je vytvořit inspiraci pro víkendové výlety nebo dovolenou v Jihomoravském kraji. Konkrétně se jedná o recepty na jednodenní program pro celou rodinu, sportovce, gurmány i milovníky památek, na kterých vám průvodkyně Anička poradí, jak se na místo dopravit, kde vás čeká náročný terén, jaké speciality ochutnat a vypátrá i méně známé turistické zajímavosti. Projekt je financován v rámci ROP Jihovýchod a realizován společností RTA Jižní Morava. Partnerem projektu Kam jedeš je Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava. K dispozici je z tohoto zdroje přes 50 videoinspirací.

Nasetelevize.cz

Logo Nasetelevize.czNaše televize slouží především jako regionální zpravodajství, které ovšem není šířeno klasickými televizními kanály, ale prostřednictvím internetové sítě. V současné době (05/2011) poskytuje reportáže především z Pardubického a Královéhradeckého kraje. Reportáže z akcí jsou propojené na jednotlivé záznamy v kalendáři akcí.

Divejse.cz

Logo Divejse.cz

Dívejse.cz si klade za cíl prezentovat města, obce, regiony a turisticky zajímavé oblasti ČR.  Hlavním posláním serveru je prezentace filmů o životě i těch nejmenších společenských celků. Zvláštní zájem přitom věnujeme dokumentům o malých obcích, které zpravidla nemají dostatečné finanční možnosti, aby si mohly nechat profesionální filmový dokument zpracovat. Zpracováno a zpřístupněno bylo přes čtyři desítky videosnímků.

Toulavá kamera

Logo Toulavá kamera.Televizní seriál České televize pod názvem Toulavá kamera jistě není potřeba sáhodlouze představovat. Za jeho přibližně pětiletou historii reportéři tohoto pořadu navštívili opravdu velké množství atraktivních míst České republiky. Vzhledem k tomu, že video zpřístupněné Českou televizí není z technických a autorskoprávních důvodů možné spouštět na jiných webech než provozovaných Českou televizí, odkazy ke spuštění videa uživatelům odskakují do nového okna. K 23.květnu 2011 zpracováno celkem 759 videoreportáží Toulavé kamery.

Orlický.net

Orlický.net logo.Zpravodajský portál pro Orlické hory a Podorlicko provozovaný občanských sdružením ProJunior. Spolupráce byla navázána primárně pro turistický portál MojeOrlickehory.cz. Spolu s videoreportážemi jsou přebírány i zprávy do aktualit.

 
Google Translate: Czech English

Vyhledávání

 • Online akce

  Reagujeme na aktuální situaci, kdy se události, zejména kulturní a vzdělávací, přesunuly do online prostředí...

 • Zrušené akce

  Nařízení Ministerstva zdravotnictví, které zakázalo pořádání akci pro více jak 100 osob, způsobilo...

 • Nový B2B Travel Market

  Cílem B2B marketu je sjednotit nabídku subjektů cestovního ruchu vůči sobě navzájem. Prezentace i zprostředkování zvýhodněných...

 • Kvalita přírodní koupání i v letošním roce

    I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou...