cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Ubytovací služby - spolupráce

Provozovatelé ubytovacích zařízení mají možnost využít zcela bezplatné možnosti devítijazyčné prezentace v rámci turistického portálu CZeCOT a dalších propojených portálech To zahrnuje textového popisu, výčtu služeb, ale také neomezeného množství fotografií, videoprezentace, konaných akcí, aktualit a zpráv. Veškeré údaje provozovatelé mají možnost spravovat prostřednictvím administračního rozhraní, kde je možné si také nechat zaslat nezbytné přístupové údaje, případně vyplnit registrační formulář. Na adrese administračního rozhraní také naleznete i kontakty na správce obsahu portálu, které můžete v případě potřeby kontaktovat.

Rezervační systém

V případě, že máte zájem provizně nabízet svoji ubytovací kapacitu, zapojte se do systému jednoho z našich partnerů. V případě, že nemáte zájem o zapojení do systému našeho partnera Previo, pak Vám budeme zasílat ad hoc poptávky s návrhem na jejich provizní zprostředkování.

V minulosti bylo možné se do našeho rezervačního systému zapojit také prostřednictvím Booking.com. Tato možnost byla k 23.11.2012 ukončena z důvodu jednostranné výpovědi ze strany Booking.com.

Previo

Logo Previo

Hlavním partnerem v oblasti provozování rezervačního systému je společnost Miton Previo, která provozovatelům ubytovacích zařízení poskytuje centrální rezervační a recepční systém Previo.

 • Ubytovací zařízení platí provizi 15% bez DPH ze zprostředkovaného a zrealizovaného obchodu (základ pro provizi se počítá z ceny ubytování a dalších služeb bez DPH).
 • Ubytovací zařízení nabízející své kapacity v režimu online budou vypisována prioritně ve výsledcích vyhledávání.

Navázání spolupráce se provádí v administraci Previa pod položkou Nastavení -> Previo partneři.

Ve výsledku ubytování jsou přednostně vypisována ta zařízení, která nabízejí svoji kapacitu v režimu online.

Co se týká administrace údajů o pokojích, cenách a obsazenosti, pak tyto údaje poskytujete do administrace systému Previo, které se pak do našeho systému automaticky přenesou, základní údaje o poskytovaných službách zadáváte v administračním rozhraní CZeCOTu.

Afilační program

Do našeho rezervačního systému jsou zapojeni i další webové stránky a portály prostřednictvím afilačního programu, které nabízejí kapacity našich smluvních ubytovacích zařízení.

Jak s námi spolupracovat:

 • Jste zapojeni do systému Previo → prověřte, zda-li máte aktivovánu spolupráci s naším portálem (v menu Nastavení -> Previo partneři) a zvažte, zda-li případně nepřejít do režimu online, čímž od nás získáte více zprostředkovaných rezervací
 • Máte vlastní recepční software a nejste zapojeni do systému Previo → zapojte se do rezervačního systému Previo, kde vaši kapacitu můžete nabízet v režimu online nebo offline. Pro recepční systémy Mefisto a Pato Foms (připravují se další) je možné provést automatizované propojení a obsazenost nebude tak muset ručně aktualizovat.
 • Nemáte vlastní recepční software → využijte možnosti Previa jako recepčního softwaru a aktivujte spolupráci s naším portálem

Možnosti zviditelnění na portálech CZeCOT.cz, Tourmapy.cz, Aktivni-turistika.cz a webech afilačních partnerů

 • Přednostní výpis ubytovacího zařízení v rezervačním systému
  náhledV případě, že máte zájem, aby se Váš objekt zobrazoval ve výsledku vyhledání rezervačního systému na po na prvních pozicích před Vaší konkurencí, dosáhnete toho buďto tak, že nám přes systém Previo poskytnete min. 20% provizi (zvýšení provize realizujete v admin.previo.cz) a nebo si v administračním rozhraní objednáte a zaplatíte roční poplatek za nadstandardní prezentaci ve výši 3900 Kč bez DPH.
 • Přednostní výpis ubytovacího zařízení v okolí objektů
  náhledV rámci prezentace turistických objektů portály nabízí nejbližší smluvní ubytovatele z rezervačního systému. Pomocí této služby máte možnost si objednat, že se bude váš objekt zobrazovat na všech prezentacích v okolí 10 kilometrů od vás na místo toho nejbližšího. Tuto službu získáte za roční poplatek 3900 Kč bez DPH a nebo v případě, že nám přes systém Previo poskytnete min. 20% provizi (zvýšení provize realizujete v admin.previo.cz)
 • Bližší informace o možnostech bannerové a jiné formy internetové reklamy naleznete na této stránce o možnostech spolupráce.

Rezervační systém ve Východních Čechách

Naše společnost je také realizátorem projektu rezervačního systému cestovního ruchu ve Východních Čechýách pro Destinační společnost Východní Čechy. Ten je realizován v rámci stávajícího regionálního turistického portálu www.Vychodni-Cechy.info, který je propojen na informační systém CZeCOT. Provozovatelé ubytovacích zařízení zapojení v rezervačním systému Previo platí 12% provizi ze zprostředkovaného a realizovaného obchodu z uvedených portálů.

Rezervační systém na Třeboňsku

Naše společnost je dále realizátorem projektu turistického portálu Trebonsko.com pro Agenturu Třeboňsko, o.p.s. Zapojení provozovatelé ubytovacích zařízení na Třeboňsku budou platit 12% provizi ze zprostředkovaného a realizovaného obchodu. Zapojení je možné pouze prostřednictvím rezervačního systému Previo.

 
Google Translate: Czech English

Vyhledávání

 • Online akce

  Reagujeme na aktuální situaci, kdy se události, zejména kulturní a vzdělávací, přesunuly do online prostředí...

 • Zrušené akce

  Nařízení Ministerstva zdravotnictví, které zakázalo pořádání akci pro více jak 100 osob, způsobilo...

 • Nový B2B Travel Market

  Cílem B2B marketu je sjednotit nabídku subjektů cestovního ruchu vůči sobě navzájem. Prezentace i zprostředkování zvýhodněných...

 • Kvalita přírodní koupání i v letošním roce

    I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou...