cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka Aktuality v systému Nadstandardní prezentace
Nadstandardní prezentace
Čtvrtek, 22 Září 2011 19:34

Vzhledem k množícím se požadavkům na možnost zviditelnění konkrétních zařízení cestovního ruchu na portálu CZeCOT a dalších propojených portálech jsme v rámci administraceprovozovatelům umožnili objednat si placenou nadstandardní prezentaci.

 • Tučný výpis lázeňských / kongresových zařízení na portálu CZeCOT
  Objekt bude graficky zvýrazněn ve výpisu za cenu 2900 Kč bez DPH na roční období.
 • Přednostní a tučný výpis na portálu CZeCOT (netýká se lázeňských a kongresových zařízení)
  Objekt bude vypsán na prvních místech před konkurencí za cenu 4900 Kč bez DPH na roční období.
 • Přednostní výpis turistického cíle a ubytovacího zařízení v okolí objektů
  V rámci prezentací objektů a akcí portály CZeCOT, Tourmapy.cz a Aktivni-turistika.cz zobrazují nejbližší turistické zajímavosti a ubytovací zařízení. Je možné si objednat tuto službu za roční poplatek 3900 Kč bez DPH, díky které se bude daný objekt zobrazovat na všech prezentacích v okolí 10 kilometrů na místo té skutečně nejbližší turistické atraktivity či ubytovacího zařízení.
 • Přednostní výpis na Aktivni-turistika.cz
  Přednostní výpis na webových stránkách www.aktivni-turistika.cz (ve všech aktivitách, které nabízíte) za zaváděcí cenu 2900 Kč bez DPH na roční období.
 • Přednostní výpis ubytovacího zařízení v rezervačním systému CZeCOT
  V případě, že máte ubytovatel zájem, aby se jeho objekt zobrazoval ve výsledku vyhledání rezervačního systému na prvních pozicích před jeho konkurencí, dosáhne toho buď tak, že nám přes systém Previo poskytnete min. 20% provizi a nebo si objedná a zaplatí roční poplatek za nadstandardní prezentaci ve výši 3900 Kč bez DPH. Služba se týká nejen turistického portálu CZeCOT, ale i několik desítek jeho afilačních partnerů.
 
Google Translate: Czech English

Vyhledávání