cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka Aktuality v systému Startuje nejrozsáhlejší sběr turistických dat na Severní Moravě a Slezsku
Startuje nejrozsáhlejší sběr turistických dat na Severní Moravě a Slezsku
Úterý, 23 Srpen 2011 08:48

Moravskoslezský klastr cestovního ruchu KLACRMoravskoslezský klastr cestovního ruchu KLACR úspěšně podal do ROP NUTS II Moravskoslezsko projekt pod názvem „Společně správným směrem“. Jeho hlavním cílem je dosáhnout komplexnější a širší turistické nabídky v regionu a vytvořit nové produkty CR, které podpoří rozvoj CR a zvýší návštěvnost regionu, zlepší koordinaci a organizaci CR v Moravskoslezském kraji, zvýší přehlednost a zjednoduší přístup k nabídce CR v regionu.

Předmětem projektu je realizace aktivit vedoucích k zajištění on-line databáze poskytovatelů služeb v cestovním ruchu na území turistického regionu Severní Morava a Slezsko, internetový zpravodaj a vytvoření callcentra s jednotným telefonním číslem, na kterém se turisté zdarma dozvědí požadované informace ze všech turistických oblastí uvedeného regionu.

Naše společnost zvítězila ve výběrovém řízení na realizaci technické části tohoto projektu a v současné době již probíhají práce na sběru turistických dat prostřednictvím našeho informačního systému CZeCOT. Více informací o projektu naleznete na www.ms-dovolena.cz.

 
Google Translate: Czech English

Vyhledávání