cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka Aktuality v systému Připravujeme nový kongresový katalog Prahy
Připravujeme nový kongresový katalog Prahy
Sobota, 21 Květen 2011 07:38

Titulní stránka Prague Meeting Planners Guide 2009.Praha jako významná kongresová metropole připravuje již podruhé svůj katalog – Meeting Planners Guide. Tento komplexní katalog je nezbytný pro získávání kongresových a konferenčních akcí a pro rozvoj kongresové a incentivní turistiky v hlavním městě ČR. Druhé vydání opět vzniká ve spolupráci Prague Convention Bureau (PCB) a odborného vydavatelství C.O.T. media. Zdrojem dat je informační systém CZeCOT, resp. jeho oficiální databanka kongresového cestovního ruchu.

Katalog je prezentačním dokumentem, který obsahuje informace o možnostech pořádání konferencí a kongresů v Praze, včetně poskytovaných doprovodných služeb. „Meeting Planners Guide Prague bude využíván ke všem kandidaturám na kongresové akce, ve kterých Praha soutěží s ostatními světovými metropolemi, a stejně tak při nejrůznějších typech prezentací PCB vůči potenciálním zahraničním klientům,“ říká ředitelka PCB Lenka Žlebková. Katalog bude opět koncipován nejen jako pouhý přehled vhodných míst a souvisejících služeb, ale také jako komplexní informační materiál o Praze včetně dalších motivujících informací pro organizátory, jako je historie, kulturní památky či nejdůležitější kulturní akce. „Je zvykem, že organizátoři zpestřují své eventy návštěvou některé památky či kulturní akce. Katalog navíc doplníme i o výběr doprovodných incentivních programů ke konferencím v okruhu do 50 km od Prahy,“ sděluje vydavatelka Eva Frindtová, a dodává: „Atraktivitu vizuálního zpracování zajistí fotografie světově proslulých míst Prahy.“

Kongresové kapacity budou rozděleny na členské a nečlenské subjekty PCB, a dále dle charakteristiky prostor. V katalogu budou uvedeny kompletní kongresové možnosti v Praze s kapacitou nad 100 osob. Vedle bezplatných záznamů mají kongresová a konferenční zařízení, organizátoři i dodavatelé možnost placené inzerce, která jejich prezentaci učiní ještě výraznější a pro čtenáře nepřehlédnutelnou. „Možnost objednání inzerce mají klienti do 31. května 2011, kdy je uzávěrka katalogu,“ doplňuje Eva Frindtová. Katalog vyjde v tištěné podobě v anglickém jazyce, a také elektronicky jako e-katalog, který bude zpřístupněn na webových stránkách PCB, Pražské informační služby a Magistrátu hl. m. Prahy. Dále bude též distribuován na CD.

zdroj: redakce C.O.T. media

 
Google Translate: Czech English

Vyhledávání