cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka Aktuality v systému
Aktuality RSS 2.0

Archiv zpráv týkající se rozvoje informačního systému a portálu CZeCOT do 03/2011 naleznete na našich firemních stránkách zde.Rozvoj kalendáře akcí
Pondělí, 21 Prosinec 2015 15:16

Celostátní kalendář akcí zažívá a v příštím roce ještě zažije velký rozvoj. Nově importujeme data z Olomouckého a Královéhradeckého kraje, vstupenkového systému Ticket art, města Kroměříže a další zdroje zajímavých akcí se připravují k napojení. Spolupráci ukončil (doufejme dočasně) vstupenkový systém Eventim.

Významným partnerem projektu kalendáře akcí se stal portál Kultura.cz, kterému jsme začali data dodávat. Více informací formou rozhovoru s jednatelem naší společnosti přináší odborný portál iCOT.cz.

V souvislosti s tím námi vytvořený a podporovaný standard XMLevents.org určený pro vzájemné sdílení data mezi kalendáři akcí doznal své druhé vylepšené verze.

 
Kvalita přírodní koupání
Pondělí, 16 Červen 2014 09:36

I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou přírodního koupání.

Mapa kvality přírodního koupání k 16.6.2014

 
Nový modul slevového systému
Čtvrtek, 02 Leden 2014 14:41

Novým modulem informačního systému CZeCOT se stal slevový systém, který byl primárně vytvořen pro projekt Těšínské Slezsko Region Card, ale je postaven obecně tak, aby bylo možné jej využít i v jiném turistickém regionu či pro jiného provozovatele.

 
Nově zpracované stezky a trasy
Úterý, 31 Prosinec 2013 00:00

Podzim roku 2013 jsme zdigitalizovali další stezky a trasy využitelné turisty a zpřítupnili je na turistickém mapovém portálu Tourmapy.cz. Jedná se o jezdecké trasy, vodácké řeky a potoky, trasy turistických vláčků, lodních linek a stezky pro inline bruslení. Aktuální přehled je k dispozici na stránce Liniové objekty v sekci Obsah systému.

 
Cyklobusy poprvé v Česku zmapovány!
Pátek, 05 Červenec 2013 14:10

Ve spolupráci se společností CHAPS s.r.o. provozující oficiální dopravní informační systém IDOS jsme v rámci informačního systému CZeCOT provedli historicky první zmapování linek cyklobusů na celém území ČR.

Celý článek...
 
Nový partner SMS TICKET
Pátek, 05 Červenec 2013 11:46

Logo SMS ticket. Novým partnerem v oblasti prodeje vstupenek se stal vstupenkový systém a portál SMSticket.cz.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec»

Strana 1 z 9
Google Translate: Czech English

Vyhledávání