cestovni-ruch.czCOT BusinessCOT mediaCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka Aktuality v systému
Aktuality RSS 2.0

Archiv zpráv týkající se rozvoje informačního systému a portálu CZeCOT do 03/2011 naleznete na našich firemních stránkách zde.Nový modul slevového systému
Čtvrtek, 02 Leden 2014 14:41

Novým modulem informačního systému CZeCOT se stal slevový systém, který byl primárně vytvořen pro projekt Těšínské Slezsko Region Card, ale je postaven obecně tak, aby bylo možné jej využít i v jiném turistickém regionu či pro jiného provozovatele.

 
Nově zpracované stezky a trasy
Úterý, 31 Prosinec 2013 00:00

Podzim roku 2013 jsme zdigitalizovali další stezky a trasy využitelné turisty a zpřítupnili je na turistickém mapovém portálu Tourmapy.cz. Jedná se o jezdecké trasy, vodácké řeky a potoky, trasy turistických vláčků, lodních linek a stezky pro inline bruslení. Aktuální přehled je k dispozici na stránce Liniové objekty v sekci Obsah systému.

 
Cyklobusy poprvé v Česku zmapovány!
Pátek, 05 Červenec 2013 14:10

Ve spolupráci se společností CHAPS s.r.o. provozující oficiální dopravní informační systém IDOS jsme v rámci informačního systému CZeCOT provedli historicky první zmapování linek cyklobusů na celém území ČR.

Celý článek...
 
Nový partner SMS TICKET
Pátek, 05 Červenec 2013 11:46

Logo SMS ticket. Novým partnerem v oblasti prodeje vstupenek se stal vstupenkový systém a portál SMSticket.cz.

Celý článek...
 
Kvalita přírodního koupání
Pátek, 07 Červen 2013 13:35

I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou přírodního koupání.

Mapa kvality přírodního koupání k 7.6.2013.

 
Podporujeme QR platby
Středa, 27 Březen 2013 10:36

QR platbaRezervační systém CZeCOT nově začal podporovat QR platby. Kromě platebních karet je to již druhý snadný způsob provádění plateb. Ubytovatelé mohou faktury za provize hradit snadno načtením QR kódu, který je umístěn na všech vystavených fakturách. Užití QR plateb usnadňuje platbu tím, že zákazník nemusí přeťukávat platební údaje, čímž se i snižuje riziko možnosti zadání nesprávných údajů.

QR platby v rámci mobilního bankovnictví aktuálně podporuje Komerční banka, Reiffeisenbank a ČSOB/Era banka.

 
«ZačátekPředchozí123456789DalšíKonec»

Strana 1 z 9
Google Translate: Czech English

Vyhledávání