cestovni-ruch.cziCOT.czCZeCOT.infoWMP.czXMLevents
Hlavní stránka Aktuality v systému
Aktuality RSS 2.0

Archiv zpráv týkající se rozvoje informačního systému a portálu CZeCOT do 03/2011 naleznete na našich firemních stránkách zde.Online akce
Středa, 25 Listopad 2020 13:12

Reagujeme na aktuální situaci, kdy se události, zejména kulturní a vzdělávací, přesunuly do online prostředí. U akcí v kalendáři je tak možné doplnit odkaz, kde je akci možné online sledovat, resp. se jí virtuálně zúčastnit.

 
Zrušené akce
Středa, 11 Březen 2020 12:51

Nařízení Ministerstva zdravotnictví, které zakázalo pořádání akci pro více jak 100 osob, způsobilo poměrně zásadní dopad na námi spravovaný kalendář akcí, neboť velké množství akcí bylo svými pořadateli zrušeno. Vyvíjíme maximální snahu v tom, aby zrušené akce byly v našem kalendáři akci nastaveny jako zrušené.

U prezentací probíhajících (např. výstavy) a budoucích akcí na námi spravovaných portálech a v mobilních aplikacích u termínu konání nově zobrazujeme piktogram výstražného trojúhelníčku s tímto textem "V souvislosti s nařízením Ministerstva vnitra zakazující akce pro více jak 100 osob doporučujeme si ověřit platnost konání akce u pořadatele." Text se objeví po najetí myši nad obrázek nebo klikem na něj na dotykových zařízeních. Jedná se o záložní řešení pro případ, že v kalendáři akcí zůstaly jako nezrušené akce, které zrušeny pořadatelem byly. U mnohých akcí se vzdálenějším termínem konání se pořadatel akce ohledně zrušení nerozhodl, a proto ani není v tuto chvíli jisté, zda-li akce se bude konat nebo bude zrušena. Jako směrodatná by tedy měla být informace u pořadatele akce.

Věříme, že provedená opatření zajistí dostatečnou informovanost u uživatelů a návštěvníků ohledně konaných akcí a zajistí maximální udržení kvality a přesnosti prezentovaných informací.

Jakmile bude uvedené opatření ministerstva zdravotnictví ukončené, zobrazení upozornění u akcí obratem deaktivujeme.

 
Nový B2B Travel Market
Pátek, 23 Listopad 2018 13:13

B2B Travel Market - logoCílem B2B marketu je sjednotit nabídku subjektů cestovního ruchu vůči sobě navzájem.

Prezentace i zprostředkování zvýhodněných nabídek je neveřejnébezplatné v rámci pilotního provozu, v rámci kterého je ověřován zájem o tuto službu.

B2B Travel Market je k dispozici v rámci administrace Aktualizuj.me, do které mají přístup všechny registrované subjekty v informačním systému CZeCOT (více jak 180 tis. záznamů).

Spolupráce?

Nabídnout lze jak cenově zvýhodněné služby a balíčky (na B2C trhu nesmí být k dispozici za stejnou či lepší cenu) nebo provize za jejich zprostředkovaný prodej.

V případě zájmu o zařazení vaší nabídky zašlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript obrázek, popis služby, zvýhodnění/provize a kontakt. Případní zájemci vás budou kontaktovat přímo.

První nabídka v marketu

Historicky první nabídkou v marketu je cenově zvýhodněná úniková hra Elixir Mystery s nabídkou provize 200 Kč za každý jeden prodaný produkt. Sami jsme únikovku vyzkoušeli a rozhodně můžeme doporučit!

 
Kvalita přírodní koupání i v letošním roce
Sobota, 02 Červen 2018 07:20

 

I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou přírodního koupání.

Mapa kvality přírodního koupání

 
Rozvoj kalendáře akcí
Pondělí, 21 Prosinec 2015 15:16

Celostátní kalendář akcí zažívá a v příštím roce ještě zažije velký rozvoj. Nově importujeme data z Olomouckého a Královéhradeckého kraje, vstupenkového systému Ticket art, města Kroměříže a další zdroje zajímavých akcí se připravují k napojení. Spolupráci ukončil (doufejme dočasně) vstupenkový systém Eventim.

Významným partnerem projektu kalendáře akcí se stal portál Kultura.cz, kterému jsme začali data dodávat. Více informací formou rozhovoru s jednatelem naší společnosti přináší odborný portál iCOT.cz.

V souvislosti s tím námi vytvořený a podporovaný standard XMLevents.org určený pro vzájemné sdílení data mezi kalendáři akcí doznal své druhé vylepšené verze.

 
Kvalita přírodní koupání
Pondělí, 16 Červen 2014 09:36

I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou přírodního koupání.

Mapa kvality přírodního koupání k 16.6.2014

 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 1 z 10
Google Translate: Czech English

Vyhledávání

 • Online akce

  Reagujeme na aktuální situaci, kdy se události, zejména kulturní a vzdělávací, přesunuly do online prostředí...

 • Zrušené akce

  Nařízení Ministerstva zdravotnictví, které zakázalo pořádání akci pro více jak 100 osob, způsobilo...

 • Nový B2B Travel Market

  Cílem B2B marketu je sjednotit nabídku subjektů cestovního ruchu vůči sobě navzájem. Prezentace i zprostředkování zvýhodněných...

 • Kvalita přírodní koupání i v letošním roce

    I v letošním roce jsme ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem spustili mapu míst s měřenou kvalitou...